Paintball 

 

Można by rzec, że jest to wersja dziecięcych bitew gdzie używało się plastykowych pistoletów czy bawiło w Indian. Teraz już jako dorośli możemy zapewnić sobie fascynującą grę. Innymi słowy jest to taktyczno-militarna gra zespołowa. Paintball organizujemy za pośrednictwem doświadczonych firm.

firmapaintball

Jazda na Quadach

 

Jazda po wyznaczonym torze; tu liczy się czas pokonania trasy przez całą grupę…

Przejażdżka terenowa jest najprzyjemniejszą formą jazdy na quadzie.Po drodze są do pokonania przeszkody, podjazdy, podmokłe tereny. Tempo jazdy i stopień trudności dostosowane są oczywiście do umiejętności uczestników.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Polowania

 

Zapraszamy na polowania! Otaczające nas wielkie połacie lasów oraz kilka kół łowieckich są gwarancją udanego pobytu. Gwarantujemy wspaniały pobyt połączony z noclegami i wyżywieniem. Gości dowozimy do lasów własnym transportem.

SONY DSC

Lot Balonem

 

Wznieście się nad ziemię i przeżyjcie to co na ziemi niedostępne. Zakosztujcie poczucia wolności i swobody. Przed Wami ukażą się przepiękne widoki. Lot balonem jest szczególny, więc trzeba zabrać aparaty fotograficzne. Zdjęcia wykonane z balonu są po prostu rewelacyjne. Loty mogą odbywać się w ściśle określonych warunkach pogodowych i są przeprowadzane przez doświadczone firmy.

baloon

Lot na Paralotni

 

Szukasz adrenaliny, mocnych wrażeń, które pozwolą ci na chwilowe zapomnienie? Musisz więc wykonać przelot paralotnią z napędem! Wszystko czego Ci trzeba to odwaga i chęci. Po krótkim szkoleniu zajmujesz miejsce pasażera dwumiejscowej paralotni i po chwili przenosisz się w świat ptasich wędrówek.

paralotnia

Zorb

 

Zorb to propozycja dla grup, bo w grupie raźniej :). Jest to duża atrakcja, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i w plenerze. Można spadać w dół po zboczu Góry lub toczyć się po polach i łąkach, śniegu czy lodzie. Za jakość i bezpieczeństwo odpowiadają zewnętrzni organizatorzy  gwarantując wspaniałe chwile.

zorb

pobyt

 

Comments are closed.

 
 
ooBdoo PLAZOO